Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Zaostrené na

ABS- Abbeiz Spray- žrút starých náterov

Odstraňovanie starých náterov je takmer nevyhnutnou súčasťou všetkých renovácií i mnohých udržiavacích prác. Iba dokonalé odstránenie farieb a správna príprava podkladu dokážu zaručiť perfektný výsledok pri novom nátere. Existuje niekoľko možností, ako starú farbu, lak či tmel odstrániť z povrchov – cez trpezlivé obrusovanie až po radikálnejšie opaľovanie. My však máme pre vás jednoduchší tip, ako sa zbaviť starého náteru.

2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy

KTS – 2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy

Nielen plasty, ale i gumové materiály sa používajú dnes čoraz častejšie. I keď sú celkom odolné, vplyvom času i používania sa ich vzhľad rapídne mení. Príčinou je pôsobenie vonkajších vplyvov, predovšetkým slnečného žiarenia, ktoré má za následok zmenu farebného odtieňa. Naopak, vlhkosť či teplotné výkyvy majú na starnutie plastov iba minimálny vplyv. Ako je možné tieto materiály renovovať a čistiť bez toho, aby ste sa museli obrátiť na odborníkov?

Zaostrené na Antihaft 2000

Antistatický mazací prostriedok Antihaft 2000 má široké spektrum využitia vo všetkých oblastiach. Je ideálnym pomocníkom v prevádzkach s vyššou mierou prašnosti, ako je napríklad drevospracujúci priemysel. Všetky ošetrené miesta výrobných liniek a strojov zostávajú vďaka antistatickej vlastnosti čisté a zároveň ošetrené.

Lepidlo v spreji KSS spojí i tie najtenšie plochy

Lepenie sa považuje za jednu z najjednoduchších a najrýchlejších metód spájania materiálov. Lepené spoje dnes môžeme nájsť takmer kdekoľvek – od rôznych častí nábytku cez okenné konštrukcie až po vonkajšie plochy lietadiel. O obsiahlej tematike lepenia a druhoch lepidiel by sme mohli hovoriť hodiny i dni, my sa však spoločne pozrieme na jedného zo zástupcov lepidiel v spreji – KSS Kraft-Sprühkleber-Spray z radu produktov TECHNOLIT.

Zaostreno na „Citro-CleanSpray“

Odstrániť extra silné znečistenie z rôznych povrchov nie je žiadna zábava. Často je veľmi problematické zohnať na prácu šikovného pomocníka a čo viac, rozhodne nesmieme zabudnúť zohľadniť charakter ošetrovaných plôch, aby napriek dobrým úmyslom nedošlo k ich poškodeniu. Lenže ako sa vyznať v dnešnej neprebernej ponuke rôznych čističov a chemických prípravkov?

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku