Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Najčastejšie kladené otázky

Objednávku s Vami vybaví náš obchodno-technický zástupca pôsobiaci vo Vašom regióne. 

Kde sa dozviem ceny výrobkov?

Ceny jednotlivých produktov a množstevných zliav Vám povie obchodný zástupca.

Kedy mi bude tovar doručený a aké sú možnosti úhrady?

Objednávky expedujeme každý deň, maximálne do 5 pracovných dní. Zásielky sú doručované prostredníctvom prepravnej spoločnosti DHL. Ak Vám tovar nebol doručený v požadovaný termín dodania, informujte sa na emaily: fakturacia@tech-lit.sk 

Tovar možno uhradiť bankovým prevodom so vzájomne dohodnutou splatnosťou alebo prostredníctvom tzv. proforma faktúry. V prípade voľby platobnej metódy "na dobierku" je možné zaplatiť priamo dopravcovi v hotovosti alebo platobnou kartou cez terminál.

Koľko stojí dopravné?

Štandardná výška manipulačného poplatku a dopravného je 7 Eur bez DPH. Pri objednávkach nad 400 Eur bez DPH doprava nie je spoplatnená.

Ako môžem vyriešiť reklamáciu?

V prípade, že niektorý z našich produktov nefunguje úplne korektne, je možné tovar reklamovať prostredníctvom nášho obchodno-technického zástupcu.

Tovar mi bol doručený, ale faktúra v zásielke nebola, koho môžem požiadať o jej zaslanie?

Zašlite požiadavku na email fakturacia@tech-lit.sk uveďte dátum doručenia zásielky a IČO Vašej spoločnosti. Faktúra Vám bude zaslaná obratom od doručenia Vašej žiadosti.

Mám technickú otázku a potrebujem poradiť, na koho sa môžem obrátiť?

Na všetky odborné otázky Vám radi odpovedia naši vyškolení zástupcovia. Zároveň Vám odporučia to najlepšie riešenie priamo pre Vás a Vašu dielňu.

Dostal som upomienku, koho môžem kontaktovať?

Obráťte sa na naše oddelenie prostredníctvom emailu asistentka@tech-lit.sk, alebo telefonicky na čísle +421 948 852 300.

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku