Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Technolit, priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Sme obchodníci s riešením pre každú dielňu…

Prinášame Vám peniaze, čas, komfort, užívateľskú jednoduchosť  i patentované riešenie…

Sme sprievodcovia na ceste k profesionalite a postupom v údržbách, výrobách, servisoch či opravárstvach...

Určujeme trendy medzi lídrami na trhu v oblasti opravárstva a údržby…

 

Naši zákazníci získavajú profesionálne produkty nemeckej kvality TECHNOLIT a komplexné služby v oblasti zvárania, mazania, odmasťovania, lepenia, rezania, brúsenia, tesnenia, tmelenia, uvoľňovania a profi náradie.

 

Čisto českú firmu TECH-LIT založil v roku 2007 Přemysl Škaloud, ktorý tým priniesol na český trh revolučné produkty, nový systém predaja a predovšetkým ľudský prístup k zákazníkom.

 

Vďaka produktom TECHNOLIT prinášame riešenie pre zdanlivo neriešiteľné problémy Vašich dielní a to v mnohých odvetviach - strojníctvo, elektro, MaR, energetika, doprava, auto moto, poľnohospodárstvo, vodárenstvo, ale aj v domácnostiach. Presná diagnóza príčin problémov a pohotovosť našich vyškolených zástupcov sú zárukou efektívnej spolupráce.

 

Neustále intenzívne pracujeme na tom,
aby sme vo SVETE TECH-LIT SK vítali viac spokojných dielní

 

                                                                                       

 

 

Technolit

Založenie 1979, expert pre Vašu dielňu, teraz koncern po celom svete, produkty s vlastným patentom, sortiment od sprejov cez kotúče až po revolúciu vo zváraní,
50 000 produktov, osobný prístup k zákazníkovi.

 

 

Best of TL dlouhé

TOP výrobky v zmysle funkčnosti v danom segmente, riešenie, prínos, vylepšenie zloženia,
za viac peňazí - viac muziky, BMW rady "M".

 

 

Tprosafe

Technolit ochranné prostriedky, samostatná značka a rada produktov v oblasti rukavíc,
oblečenia, ochranných pomôcok a pod.

 

 

Gambit

Samostatná rada náradia Technolit, u ktorého je dôraz na kvalitu a riešenie za prijateľnú cenu, náradie pre každú dielňu a každého, Gambit = chytrý ťah.

 

SME JEDEN TÍM
SME JEDEN TÍM

Interné pravidlá sú pre všetkých rovnaké bez rozdielu veku, času na firme, funkcie, fungujeme ako jeden športovný tím, nie ako rozhádané manželstvo.

ROSTEME KAŽDÝ ROK
RASTIEME KAŽDÝ ROK

Každý rok ideme v priemere o 10 – 20 % hore – ľudsky, myšlienkovo, produktovo, obratovo, stabilný systém „zámocký schod“.

PRACUJEME NA SOBĚ
PRACUJEME NA SEBE

Dôraz na sebavzdelávanie obchodné i odborné s účelom lepšieho riešenia a servisu pre zákazníka, inteligencia je náš motor, obchodná zástupkyňa = zváračský kurz.

JEDNÁME FAIRPLAY
KONÁME FAIRPLAY

Stala sa chyba z našej strany ? Najskôr ju vyriešime k spokojnosti pre zákazníka, potom sa pýtame kto za ňu môže, vnútorné hodnotenie obchodníkov, 2. žltá karta ? – ideš z kola von.

HLEDÁME NOVÉ ŘEŠENÍ
HĽADÁME NOVÉ RIEŠENIE

Doba sa mení a my s ňou, lepšie produkty, lepšie použitie, lepšie RIEŠENIE. To všetko je prínos pre našeho zákazníka v podobe nových nápadov, testov a certifikácií.

HODNOTA BUDOUCNOSTI
HODNOTA BUDÚCNOSTI

Objednávka + budúci nekonečný servis – novinky, otázky, vylepšenia, nový model, revolúcia v obore, pravidelná starostlivosť o zákazníka v horizonte xxx rokov (opak podojiť a zmiznúť).

ZODPOVÍDÁME ZA VÝSLEDKY
ZODPOVEDÁME ZA VÝSLEDKY

100 % zodpovednosť každého za svoj región, zákazníka, výsledok, nie je rozdiel medzi automobilkou a roľníkom – zodpovedá si každý za svoj výkon.

 

C E R T I F I K Á T Y

Certifikácia systémov manažmentu kvality podľa DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 1400

Certifikát udelený audítorskou spoločnosťou TÜV NORD CERT GmbH potvrdzujúci zavedený systém výroby a predaja zváracej techniky pre priemyselnú a dielenskú spotrebu a ochranu životného prostredia, ktorý spĺňa normy DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001.

 
Certifikácia systémov manažmentu kvality podľa DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 1400

 

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku