Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Novinky

Povinné školenie pre výrobky obsahujúce diizokyanáty

Pripravte sa už teraz na blížiaci sa termín obmedzenia EU a zabezpečte si osvedčenie o školení pre komerčné a priemyslové použitie PU lepidiel a PU tmelov s obsahom diizokyanátov!
Od 24.08.2023 je certifikát povinný a bez jeho preukázania môže nastať obmedzenie používania.

TECHNOVINY 14

TECHNOVINY 14 - účinný a efektívny žrút starých náterov skutočne existuje

Ďalšie vydanie TECHNOVÍN je plné užitočných rád a tipov, ako si uľahčiť prácu, a ušetriť tak drahocenný čas a námahu.

Ukážeme vám, že proces odstraňovania starých náterov môže byť jednoduchší než zdĺhavé obrusovanie či radikálne opaľovanie, a to vďaka nášmu ABS – odstraňovaču starých náterov.

TECHNOVINY 13 – s KTS 2 v 1 je údržba plastov a gumy hračka

Pozrite sa s nami na ďalší zo zaujímavých produktov TECHNOLIT, ktorý prináša úsporu i skvelé riešenie pre všetkých jeho používateľov – KTS renovácia a čistenie plastov i gumy.

Nezabudli sme vybrať pre vás tie najlepšie triky na úsporu času i peňazí. Ako na originálne umývadlo v dielni i nápaditý závesný priestor na stene sa dozviete v rubrike Vychytaná dielňa na strane 7.

TECHNOVINY 12 - Techtan 2v1 Vysokotlakový čistiaci a chladiaci sprej

Prvé tohtoročné vydanie Technovín s poradovým číslom 12 je už medzi vami. V pravidelnej rubrike „Zaostrené na…“ sme sa zamerali na TECHTAN 2 v 1, ktorý mnohí nebudú síce potrebovať každý deň, ale mať ho vždy poruke sa jednoznačne vyplatí!

Titulná strana láka na prečítanie si zaujímavého rozhovoru s Alešom Lopraisom, ktorý je známy pretekár Rallye Dakar. Porozprávali sme sa o jeho ceste k pretekaniu, náročnej príprave na Rallye Dakar i o tom, čo robí, keď práve nepreteká.

NOVINKY v predaji – mazadlá s technológiou OMC2!

Vedeli ste, že bežné mazadlá majú nižšiu schopnosť prenikania do ťažko prístupných miest, čo spôsobuje vyššie opotrebenie ošetrovaných dielov? Zároveň majú tendenciu viazať nečistoty, čím sa výrazne znižuje schopnosť mazacieho účinku.

Zabráňte zbytočnému opotrebeniu a vyskúšajte naše nové mazadlá s technológiou OMC2!

TECHNOVINY 11 – Rukavice, ktoré odolajú žieravine

Rok 2017 sa blíži do finále a práve v tomto období vám prinášame posledné tohtoročné číslo TECHNOVÍN už s poradovým číslom 11.

Aktuálne sme pre vás pripravili rubriku, kde preverujeme, ako dobre nás poznáte, a tak sme neváhali a spýtali sa :-). Neprehliadnite našu obľúbenú rubriku s Vojtom, kde sme s nasadením zdravia otestovali rukavice HCHS na manipuláciu s chemikáliami.

TECHNOVINY 10

TECHNOVINY 10 - Obzretie sa späť

Tento rok je pre TECH-LIT bezpochyby v znamení 10 – už od roku 2007 rozširujeme nemecký koncept Technolit na český trh a zhodou okolností už 10. vydanie TECHNOVÍN uzrelo svetlo sveta práve v tomto jubilejnom roku. 

TECHNOVINY 9

TECHNOVINY 9 - zaujímajú nás vychytávky vašich dielní

TECHNOVINY 9 sú už tu a s nimi prichádza aj výzva – zaujímajú nás vychytávky vašich dielní, každá úspora miesta i uľahčenie práce. Vytvoríme tak pravidelnú rubriku, ktorá bude inšpirovať, radiť a hľadať tie najlepšie riešenia pre vaše dielne.
Tak neváhajte a poďte do toho s nami!

Okrem toho sme sa v májovom čísle rozprávali s jazdcom vo formule na vode Davidom Loukotkom. Čo tento netradičný šport prináša a ako pomáhajú produkty TECHNOLIT pri údržbe?

Technoviny 8

TECHNOVINY 8 - s vozíkom WWJ budete mať náradie vždy poruke

Prvé tohtoročné vydanie časopisu zamierilo k svojim čitateľom

V Technovinách 8 sme sa rozprávali s majstrom sveta v motokrosovom freestyle Liborom Podmolom nielen o tom, ako sa stará o seba a o svoje motorky. V pravidelnej rubrike „Zaostrené na“ sme sa pozreli na dielenský vozík WWJ – Werkstattwagen Jumbo – a tiež na to, na čo všetko by sme pri výbere vozíka nemali zabudnúť.

TECHNOVINY - druhé číslo je už na ceste ku svojim čitateľom

Práve vyšiel ďalší diel nášho firemného časopisu, ktorý opätovne prináša zaujímavé informácie a umožňuje Vám nahliadnuť do sveta TECH-LIT

TECHNOVINY - časopis, ktorý prináša nápady, inšpiráciu aj novinky

TECHNOVINY - časopis, ktorý prináša nápady, inšpiráciu aj novinky

Prvé vydanie časopisu zamierilo ku svojim čitateľom v apríli tohto roku. Cieľom úvodného čísla magazínu je predstavenie našej spoločnosti a základné informácie o nás.

Žijeme i na youtube

Žijeme aj na youtube

Využitie našich výrobkov v praxi máte možnosť sledovať na našom YT kanáli.

TECHNOLIT zase roste a udává směr

TECHNOLIT zase rastie a udáva smer

Vo februári sme sa zúčastnili na otvorení novej školiacej a servisnej budovy v rámci továrne TECHNOLIT v nemeckom Grossenluderu a zároveň sme otestovali novinky na rok 2015, ktoré budeme spúšťať ČR aj SR.

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku