Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Povinné školenie pre výrobky obsahujúce diizokyanáty

Pripravte sa už teraz na blížiaci sa termín obmedzenia EU a zabezpečte si osvedčenie o školení pre komerčné a priemyslové použitie PU lepidiel a PU tmelov s obsahom diizokyanátov!
Od 24.08.2023 je certifikát povinný a bez jeho preukázania môže nastať obmedzenie používania.

Pre jednoduché získanie certifikátu stačí kliknúť na domovskú stránku https://www.safeusediisocyanates.eu/sk/, kde môžete osvedčenie získať ľahko a rýchlo prostredníctvom počítača, tabletu alebo mobilného telefónu. 

Získanie certifikátu vám uľahčí náš sprievodca. Osobný certifikát získate v krátkej dobe a jeho platnosť je 5 rokov. Výrobky majú na etikete uvedenú nasledujúcu poznámku: „Od dňa 24. augusta 2023 sa pre priemyslové alebo profesionálne použitie požaduje zodpovedajúca odborná príprava.“ Okrem toho nájdete upozornenie u výrobkov na našich stránkach. Naše produkty, ktorých sa to týka, sú uvedené nižšie. Pokiaľ budete potrebovať pomoc, kontaktujte nás a opýtajte sa svojho Obchodného zástupcu.

Krok za krokom k certifikátu

Radi by sme Vám dali možnosť preukázať prostredníctvom certifikátu, že ste spôsobilí pre používanie PU výrobkov.
Ak chcete získať certifikát, všetko čo musíte urobiť, je uskutočniť tieto kroky:

  1. Použite odkaz na domovskú stránku https://www.safeusediisocyanates.eu/sk/ a kliknite na „Vlastný e-learning“. Ďalej si môžete rezervovať e-learningový kurz.
  2. Vyberte si školenie a jazyk, ktoré vyhovujú vašim produktom a aplikáciam. 
  3. Do formulára zadajte svoje celé meno a údaje o spoločnosti. Odsúhlaste podmienky a zásady ochrany osobných údajov. Potom pokračujte. 
  4. Do príslušného okna zadajte kód kupónu FEICA_21_C11 (kód je časovo obmedzený) a pokračujte.
  5. Školenie a stiahnutie certifikátu môžete uskutočniť prostredníctvom účtu idloom. Kedykoľvek potom môžete získať prístup k aktuálnemu certifikátu alebo si ho znova obnoviť.

Získanie certifikátu potvrdzuje, že máte rozsiahle vedomosti o polyuretánových výrobkoch obsahujúcich diizokyanát a že ste schopní ich bezpečne vyrábať a spracovávať. Všetkým našim zákazníkom preto doporučujeme si certifikát zaobstarať!

Výrobky, ktoré obsahujú diizokyanát:

2KO - dvojzložkové lepidlo na opravy - https://www.tech-lit.sk/2KO

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku