Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Testujeme

Pozdravujem všetkých návštevníkov webu, našich čitateľov, zákazníkov, priaznivcov a v neposlednej rade aj používateľov výrobkov TECHNOLIT.
Vojta 1

Volám sa Vojtěch Gápa, v TECH-LITe pracujem ako logistík a budem Vás pravidelne sprevádzať touto rubrikou. Chcem Vám ukázať naše výrobky v akcii, ich kvalitu a prínos.
 
V spoločnosti pracujem už viac ako dva roky a denne mi prejde medzi rukami stovky výrobkov, a v tej súvislosti mi veľakrát napadlo - ako to či ono môže v praxi fungovať. Skutočne tie vecičky dokážu, to čo sa píše? Na odpoveď nebudem predsa čakať  - jednoducho to vyskúšam. 

Takže priatelia, zdieľajte so mnou skúsenosti, píšte pripomienky a tipy, pýtajte sa.
Som tu pre Vás!
logo černé

Tak...poďme na to :-)  

Váš Vojta
vojta@tech-lit.cz

             

 

GABUTEX- Biologicky odbúrateľný čistič

Biologicky odbúrateľný čistič Gabutex odstraňuje farby, laky, fixky, decht mazivá i graffiti. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá silno zaťažujúce životné prostredie a má vynikajúce vlastnosti pri rozpúšťaní nečistôt.

Multibond – obstojí i pod vodou

Zaujímalo ma, ako sa Multibond správa pod vodou – a vlastne nielen tam. Ukážem vám, čo tento výrobok dokáže a prečo je u našich zákazníkov taký obľúbený.

Tentoraz sme pre vás natočili i video!

Rukavice HCHS odolajú i žieravine

Doposiaľ som nemal tú česť s rukavicami HCHS na manipuláciu s chemikáliami ani so žiaruvzdornými kevlarovými rukavicami HHP. Tentoraz s nasadením vlastného zdravia – moja dôvera v produkty TECHNOLIT očividne nepozná hranice.

Titánové čepeľové nožnice TSA – zasahujú vždy, keď je to potrebné

Mať poruke nožnice, ktoré budú môcť zasiahnuť, kedykoľvek je to potrebné, je dosť veľká paráda. Doteraz som sa s vami nepodelil o skúsenosti s TSA – Titanklingen-Schneider „ALIGATOR“ –, ktoré sa stali mojím každodenným pomocníkom.

Zaostrené na WL-50 – 5 v 1

Čítam rubriku o WL-50 v Technovinách 7 a hovorím si, že vyzerá ako ideálny univerzálny pomocník. Jeden sprej a hneď 5 vlastností v jednom?
No, tak sa na to pekne pozrime, čo poviete? :-)

Ako byť v suchu nielen medzi kvapkami dažďa

Jar je tu a spolu s ňou nielen prvé slnečné dni, ale aj rosa a častejšie dažďové prehánky. Poznáte to: Hurá na bicykel, do lesa, do parku… ale čo keď vás zaskočí nečakaný dážď? Mokré vlasy, nohavice, mokrá bunda, ale aj nepríjemne mokré topánky! To môže dosť pokaziť jarnú náladu.

Multifunkčná pena nielen do Vášho automobilu

Dávka slnečných letných dní je za nami a máme tu jeseň. Ani zlé počasie mi nezabráni v tom, aby som s nadšením a úsmevom na tvári pustil do ďalšieho preverovania našich výrobkov. Dnes sa spoločne vrhneme na multifunkčnú penu MFS, ktorá nahradí hneď niekoľko výrobkov súčasne.

Testujeme kotúč na plné obrátky

Zima je v plnom prúde, údržba áut je úspešne za nami a ja som sa vrhol do dielne na experimentálne testovanie kotúčov. Ako som zistil, na trhu je neuveriteľné množstvo značiek aj druhov, tak som nijako nešpekuloval a bez rozmýšlania som siahol po prvom kotúči, ktorý na mňa hľadel z regála. Testu som teda podrobil brúsny kotúč GCS – Green Corps a proti nemu dva náhodne zakúpené brúsne kotúče.

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku