Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Lepidlo v spreji KSS spojí i tie najtenšie plochy


Pred samotným lepením je dôležité zodpovedať si, aký materiál bude lepený a aké požiadavky budú na výsledný spoj dlhodobo kladené. Pokiaľ poznáme odpovede na základné otázky a zvolíme metódu spojenia materiálu pomocou sprejového lepidla KSS Kraft-Sprühkleber-Spray, výsledná aplikácia nám prinesie veľa výhod. Buďme však úprimní a nahliadnime i na druhý breh všeobecne platných nevýhod týchto lepených spojov.

VÝHODY lepenia i následného spoja
»»
 spojenie materiálov rozdielnych vlastností
»» spájanie extrémne tenkých plôch
»» skvelá tesnosť lepeného spoja
»» bez deformácie lepeného materiálu
»» dobrý vzhľad
»» nástrek zaisťuje nízku spotrebu lepidla
»» ľahko dosiahne do ťažko prístupných miest
»» jednoduchá aplikácia bez potreby doplnkov
»» oproti lepidlám v plechovkách a tubách nevysychá a netvrdne


NEVÝHODY lepenia i následného spoja:
Nižšia pevnosť spoja, menšia odolnosť proti vplyvom (teplotne stály do +80 °C) Kraft-Sprühkleber-Spray sa pýši jednou z veľkých aplikačných výhod – integrovanou dýzou s 3 typmi nástreku: L – malý, M – stredný, H – veľký. Typ nástreku jednoducho zvolíte otočením dýzy na požadovanú mieru intenzity rozstreknutia.

Kde lepidlo v spreji bez obáv použiť?
Je výborné na celý rad aplikácií pri výstavných expozíciách a nábytku, pripevňovaní sklolaminátovej izolácie i schém zapojenia a štítkov. Skvele sa uplatní pri lepení niektorých tesnení. Ideálne je tiež na použitie s dekoratívnymi krytinami, fóliami a tkaninami, na pripevňovanie plášťov cievok v motoroch a tkanín k vývesným tabuliam a v neposlednom rade sa hodí i na lepenie polystyrénových pien. Použiť ho je možné na rýchle a plošné lepenie papiera, kartónov, dreva, plsti, kože, textílií, gumy, penových hmôt, umelých hmôt, kovov, izolačných materiálov, keramiky, vinylu, molitanu a kombinácie týchto materiálov.

Ako lepidlo použiť?
1. Lepené povrchy musia byť suché, čisté a odmastené.

2. Lepidlo ideálne aplikujte na obe časti lepených plôch.

3. Dodržujte uhol nanášania 45° a vzdialenosť nástreku 15 – 20 cm.

4. Cca po 60 sekundách pevne stlačte k sebe a držte počas niekoľkých minút.

5. Čas vytvrdnutia závisí od hrúbky vrstvy lepidla i okolitých podmienok.

6. Materiál je možné oddeliť cca do 1 minúty od zlepenia.

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku