Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Zaostrené na Antihaft 2000

Odpudí všetko nečisté

O jeho veľkú obľúbenosť u zákazníkov sa zaslúžila predovšetkým jeho antistatická vlastnosť odpudzujúca nečistoty a prach. Ďalšia výhoda spočíva v jeho schopnosti mazať, ale nezanechávať nežiaduci mastný film.

Renovuje plast i gumu
Treba spomenúť aj jeho schopnosť renovácie plastových a gumových častí. Neobsahuje silikón, vďaka čomu sa vstrebáva do hĺbky ošetrovaného materiálu, a tým ošetruje až z osemdesiatich percent. Vysoká vzlínavosť a extrémne tenký film umožňujú preniknúť do najmenších medzier, preto je jeho spotreba oproti bežným mazacím tukom výrazne nižšia. V neposlednom rade sa teší obľube jeho dlhodobá stálosť bez akejkoľvek straty kvality.


Kde ATH využívajú naši zákazníci?
»» ENERGETIKA: stýkače a svorkovnice, gumové diely dverí automobilov, vypínače, plastové senzory
»» LYŽIARSKE STREDISKÁ: ochranné rámy na sedačkovej lanovke, pojazdový pás pre lyžiarov
»» SPRACOVANIE ODPADU: reťaze v prašnom a znečistenom prostredí
»» POĽNOHOSPODÁRSTVO: zámky, senzory a pohyblivé časti strojov
»» STROJÁRENSTVO: všetky pohyblivé časti výrobných liniek a strojov (gumové valce, pásy, teleskopické posuvy, silentbloky, tesnenia a pod.), impregnácia foriem lisov

ATH v kocke
»» Maže, ošetruje, impregnuje
»» Nezanecháva mastný film, nezachytáva prach
»» Neobsahuje silikón
»» Vysoká vzlínavosť, preniká do najmenších medzier
»» Odolný proti vode a poveternostným vplyvom
»» Odolnosť od −60 do +200 °C

TIP zákazníka, vášnivého rybára
Antihaft 2000 je výborne využiteľný i pri rybárčení. Pýtate sa ako? Aplikujte sprej na navijak i vlasec. Ten sa nebude potom zadrhávať a navyše vám zaistí až o 20 metrov dlhšie nahodenie.

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku