Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

KTS – 2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy

Na teplovzdušnú pištoľ radšej zabudnite
Renovácia plastov pomocou teplovzdušnej pištole prináša skvelé výsledky. Práca s ňou je však veľmi náročná a vyžaduje extrémnu opatrnosť. Pri jej využití je nutné dôkladne sledovať teplotu, aby plast vplyvom vysokého žiaru nezačal meniť svoj tvar. Existuje však oveľa jednoduchšie riešenie.

KTS – riešenie pre plastové i gumové časti
Renovácia a čistenie plastov i gumy KTS – Kunststoff-Tiefenreiniger „silikonfrei“ predstavuje kombináciu sily, a predovšetkým šetrnosti. Základom úspechu je schopnosť prípravku vsiaknuť do ošetrovaných materiálov, a tým im nielen vrátiť pôvodný vzhľad, ale tiež ich nadlho  zakonzervovať. KTS je teda vhodné použiť aj na preventívne ošetrenie ako ochranu pred intenzívnym slnečným žiarením alebo dažďom. Výsledkom je lesk povrchov s čerstvou vôňou citrusov.

Z radu produktov Best of TECHNOLIT
Ako už napovedá originálny nemecký názov, KTS je úplne bez obsahu silikónov, tzv. „silikonfrei“. Vďaka tomu sú ošetrené povrchy bez známok mastnoty a nechytajú sa na ne nečistoty ani prach. KTS sa tak stal žiadaným produktom i v procesoch výroby, kde sa kladú nároky predovšetkým na bezsilikónové produkty.

Kde všade sa dá KTS použiť
Ak neviete, kde všade okrem automobilu sa dá tento prípravok použiť, s istotou môžeme povedať, že v podstate kdekoľvek, kde je potrebné dosiahnuť vizuálny efekt i patričnú ochranu. Konkrétne môže ísť o prístrojové dosky, spätné zrkadlá, pneumatiky, plastové a gumové časti strojov, zariadení i nábytku.
 

Jak KTS používat

I keď je prípravok určený na čistenie, pred aplikáciou je vhodné dôkladne odstrániť hrubé a viditeľné nečistoty. Potom môžete pristúpiť k samotnému nanášaniu. Aplikácia je, samozrejme, oproti použitiu pištole veľmi jednoduchá – stačí KTS naniesť na hubku alebo utierku z mikrovlákna a potom jemne aplikovať na ošetrovanú plochu. Nemusíte pritom vyvíjať výrazný tlak, dôležitá je rovnomernosť a pravidelné kruhové pohyby. Povrch nechajte nakoniec uschnúť, a ak je pre vás výsledok dostačujúci, máte hotovo.


Ak je však vyblednutie plastového povrchu značné, pre vyššiu účinnosť odporúčame aplikáciu niekoľkokrát zopakovať vždy s hodinovým odstupom. Výsledná účinnosť ochrany nie je síce časom nedotknuteľná, ale môžeme o nej hovoriť ako o dlhodobej. Buďte si istí, že po aplikácii s KTS Kunststoff-Tiefenreiniger „silikonfrei“ budú ošetrované povrchy vyzerať takmer ako nové.

 

2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy2 v 1: renovácia a čistenie plastov i gumy

Spolupracujeme

Výber zo spoločností, s ktorými spolupracujeme

 
 
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku