Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Univerzálne mazadlo pre extrémne zaťaženie MXG - Maxigrease Plus

Univerzálne mazadlo pre extrémne zaťaženie MXG - Maxigrease Plus

Dlhodobo stále univerzálne mazadlo na syntetickej báze s plastickými vlastnosťami určené pre vonkajšie a vnútorné použitie.

Dlhodobo stále univerzálne mazadlo na syntetickej báze s plastickými vlastnosťami určené pre vonkajšie a vnútorné použitie. Vhodné na mazanie guľôčkových a valivých ložísk, ozubených prevodov a spojení, vodiacich tyčí, kĺbov, čapov, pántov, zámkov, hriadele, reťazí, závlačiek a rôznych druhov spojenia. Mazadlo neodstrekuje, nevysychá a dobre odoláva silným nárazom, otrasom, tlakom a premenlivému zaťaženiu.

Balenievýrobku

Výrobok Balenie Skladové číslo
MXG 400 g 901 464
MXG 15 kg 901 460 015
MXG 25 kg 901 460 025

Odporúčame,
tento produkt, pretože...

User friendly
Šetrí peniaze
Revolučné riešenie
Šetrné
k prostrediu

Mohlo by Vás zaujímať

Dielenský odmasťovač BKX – Brekutex M

Dielenský odmasťovač Brekutex slúži k čisteniu a odmasťovaniu všetkých kovových materiálov.

Detail produktu
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku