Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Potravinársky čistič ACF – Allround-Clean „Food“ Spray

Potravinársky čistič ACF – Allround-Clean „Food“ Spray

Odmasťovací a čistiaci sprej pre použitie v potravinárskom priemysle podľa NSF H1.

Odmasťovací a čistiaci sprej pre použitie v potravinárskom priemysle podľa NSF H1. Tento potravinársky čistič je pasívny ku všetkým kovovým materiálom (antikor, mosadz, meď) a nenapáda plasty, gumu a tesniace materiály. Odmasťovací a čistiaci sprej slúži na čistenie mechanických častí, kĺbov, ložísk, závitov a odstraňuje silné vrstvy silikónových olejov, zvyšky mastnoty a ostatných nečistôt.

 

Balenie výrobku

Výrobok Balenie Skladové číslo
ACF 500 ml 830 025

Odporúčame,
tento produkt, pretože...

User friendly
Revolučné riešenie
Úspora času
Šetrné
k prostrediu

Mohlo by Vás zaujímať

Potravinárske mazadlo LBF – Lubritex Food HT

Potravinárske mazadlo podľa triedy H1, ktoré tvorí stabilný film s neutrálnym zápachom a chuťou a vyznačuje sa vysokou teplotnou stabilitou.

Detail produktu
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku