Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Ochrana pokožky SHS - Spray Handshuh

Ochrana pokožky SHS - Spray Handshuh

Rýchloschnúci príjemne voňajúci krém s dlhodobou ochranou pokožky proti znečisteniu.

Rýchloschnúci príjemne voňajúci krém s dlhodobou ochranou pokožky proti znečisteniu. Krém je odolný proti vodnatým i nevodnatým nečistotám ako napr.: odpadovej vode, rozpúšťadlám, (zriedeným) kyselinám, olejom, tukom, dechtu, farbám, konštrukčným materiálom, prachu, epoxidom, lepidlám, vlhkosti atď. Prípravok obsahuje Bisabolol (silicu Rumančeka pravého), ktorý má ukľudňujúce a protizápalové účinky. Krém zanecháva ochranný film bez nepríjemného pocitu na rukách – „mastný efekt“.

 

Balenie výrobku

Výrobok Balenie Skladové číslo
SHS 400 ml 860 026

Odporúčame,
tento produkt, pretože...

User friendly
Využitie
v domácnosti
Úspora času

Mohlo by Vás zaujímať

TNC - Krém na umývanie rúk (Technoclean®)

Vysoko koncentrovaný a pH-neutrálny čistič rúk s dvojitým účinkom.

Detail produktu
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku