Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

Špeciálny kovový vrták SMSW - Special-Metallbohrer

Špeciálny kovový vrták SMSW - Special-Metallbohrer

Špeciálny kovový vrták vhodný pre mnoho materiálov (oceľ, antikor VA2), ale aj pre mäkké materiály (meď, hliník a pod.).

Špeciálny kovový vrták vhodný pre mnoho materiálov (oceľ, antikor VA2), ale aj pre mäkké materiály (meď, hliník a pod.). Vrták je zložený z legovaných súčastí, bez nánosu, čo zaručuje dlhodobú kvalitu a životnosť i po brúsení. Vrták sa vyznačuje rýchlo spracovateľnou oceľou, precíznym zbrúsením a redukovaným zbrúsením priemeru a legovaním s volfrámom.

 

Balenie výrobku

Výrobok Balenie Skladové číslo
SMSW 25 sada 25 ks 703 508
SMSW 81 sada 81 ks 703 510

Odporúčame,
tento produkt, pretože...

User friendly
Šetrí peniaze
Revolučné riešenie
Využitie
v domácnosti
Úspora času

Mohlo by Vás zaujímať

Rezný olej SNO – Schneidöl-Spray "Extra"

Silný a vysoko účinný chladiaci a mazací prostriedok bez agresívnych prísad pre extrémne požiadavky pri spracovaní kovov, ktorý zvyšuje životnosť nástrojov a neodteká.

Detail produktu
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku