Úvod  |  VOP  |  Najčastejšie kladené otázky  |  TECH-LIT s. r. o.  |  armaturysk.sk  |  KTL

F50 - Granulovaný sorbent na oleje (Ölbinder Focus F50)

F50 - Granulovaný sorbent na oleje (Ölbinder Focus F50)

Sorbent s extrémne vysokou absorpčnou schopnosťou na pevných povrchoch, odstraňuje únik olejov a ďalších chemikálií vo vnútorných i vonkajších priestoroch.

Granulovaný sorbent na oleje rýchlo a úplne absorbuje kvapalné uhľovodíky na báze minerálnych olejov a olejovitých kvapalín s oleofilnými, hydrofóbnymi, nepolárnymi vlastnosťami, ako je nafta, vykurovací olej, motorové a hydraulické oleje z pevných povrchov. Bez azbestu a karcinogénnych minerálov podobných azbestu. Využitie: únik kvapalín pri dopravných nehodách, úniky na pevných povrchoch, na úpravu, čiastočnú dekontamináciu čistiarenskýchkalov, v závislosti od znečisťujúcich látok, priemyselné/komerčné prevádzky, cestná/železničná doprava, na čistenie nádrží.

 

Balenie výrobku

Výrobok Balenie Skladové číslo
F50 50 l G 903 075

Odporúčame,
tento produkt, pretože...

User friendly
Šetrí peniaze
Revolučné riešenie
 

Prepnúť do verzie pre tablet / PC
Úvod  |  Prehlásenie o zachovaní mlčanlivosti, ochrana osobných údajov  |  Copyright a právne podmienky používania stránok

TECH-LIT SK s.r.o., priemyselná chémia, lepidlá, odmasťovače, elektródy

Spoločnosť TECH-LIT SK s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť TECHNOLIT GmbH, ktorá má viac ako 30-ročnú tradíciu na európskom trhu. V našom predajnom sortimente nájdete výrobky určené do oblasti opravárstva, údržby a výroby.

2016 © TECHLIT s r.o. dizajn REMOEX CZ a.s. | programovanie MagicHouse s.r.o.
Niektoré mená, logá, dizajn, titulky, slová alebo slovné spojenia použité na týchto www. stránkach môžu byť alebo sú registrovanými ochrannými známkami, servisnými značkami alebo obchodnými menami príslušných vlastníkov.

Táto stránka využíva cookies, kvôli lepšiemu prechádzaniu webovej stránky. Tým, že tieto stránky ďalej prezeráte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií získate tu..

V poriadku